Aircraft Hangar Door, Shipyard Door, Hangar Door - LID

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar, katlanır kapılara göre daha küçük mekanlarda uygulanır. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar adından da anlaşılacağı gibi müşterilerin sahadaki trafiğini hızlandıran, aynı zamanda uygulandığı alanları ayırarak hem toz, hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını azaltan kapılardır. Bu kapılar tam otomatik modülü ile araçların ve iş makinelerinin giriş çıkışlarını kontrol etmektedir. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılara opsiyonel olarak metali algılayan sensörler eklenerek araçların otomatik açılıp belli bir saniye sonra kapanması, fabrikaların geçiş sistemini tam anlamıyla akıllı bir sisteme dönüştürüyor. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılara gözetleme pencereleri de eklenmiştir. Bu sayede içeri girecek araçlar kapının diğer tarafını gözlemleme şansına sahip oluyor ve iş kazaları azalıyor. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar, otomatik iniş sırasında altlarından herhangi bir cisim geçmesi durumunda durup yukarı çıkmalarını sağlayan fotosel sistemine sahiptir.

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların kullanım alanları genel olarak fabrikalar olup, fabrika iç alanlarındaki forklift yollarına uygulanmaktadır. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar dış cephelerde de uygulanmaktadır ancak güvenlik zafiyeti olmamalıdır.

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların en büyük özelliği hızlı olması ve gün içerisinde sınırsız kullanım sağlamasıdır. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar, çeşitli renk seçenekleriyle müşterilere görsel çekicilik sunmaktadır. Otomatik açma kapama modülü ile kapı açıldıktan belli bir saniye sonra otomatik olarak kapanır. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar, kapanma sırasında herhangi bir nesnenin geçmesi durumunda altında durarak otomatik olarak yükselir. Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar panjurlar otomatik açılma seçenekleri olarak kontrol, LOOP metal kütle dedektörü, kartlı geçiş sistemleri, hareket algılama radarı ve kuru kontak sağlayabilen birçok seçenek ile entegre edilebilmektedir.

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların Donanımları Nelerdir?

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların standart donanımları branda, motor, kumanda kartı, yan kılavuzlar ve üst mekanizmadır.

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların Üretim Süresi Ne Kadardır?

1 adet Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar üretimi yaklaşık 1 gündür. Bu süre projenin yoğunluğuna göre değişmektedir.

Yüksek Hızlı PVC Rulo Kumaş Kapıların Maliyeti Ne Kadardır?

Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapılar özel ölçülere göre üretildiğinden Yüksek Hızlı PVC Branda Sarmal Kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişiklik göstermektedir. Özel üretimler, lokasyon farklılıkları ve birden fazla seçenek olması nedeniyle standart fiyatlandırma yapılamamaktadır.

For Detailed Information
  • Galeri
  • Video
  • Çizim
  • Özellikler
  • Renk Seçenekleri
  • Katalog