Aircraft Hangar Door, Shipyard Door, Hangar Door - LID

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar

Endüstriyel alanlarda Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapı kullanılmaktadır. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar, adından da anlaşılacağı üzere müşterilerin sahadaki trafiğini hızlandıran, aynı zamanda uygulandığı alanları ayırarak hem toz, hava sirkülasyonu hem de enerji kaybını azaltan kapılardır. Bu kapılar tam otomatik modülü ile araçların ve iş makinelerinin giriş çıkışlarını kontrol etmektedir. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar opsiyonel olarak metali algılayan sensör eklenerek gelen araçların belirli bir saniye sonra otomatik açılıp kapanması, fabrikaların geçiş sistemini adeta akıllı bir sisteme dönüştürüyor. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılara pencere de eklennebilir. Bu sayede içeri girecek araçlar kapının diğer tarafını gözlemleme şansına sahip oluyor ve iş kazaları azalıyor. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar, otomatik iniş sırasında altlarından herhangi bir nesne geçmesi durumunda durup geri çekilmelerini sağlayan fotosel sistemine sahiptir.

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların Kullanım Alanları Nelerdir?

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların kullanım alanları genel olarak fabrikalar olup, fabrika iç alanlarındaki forklift yollarına uygulanmaktadır. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar dış cephelerde de uygulanmaktadır ancak güvenlik zafiyeti olmamalıdır.

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların Özellikleri Nelerdir?

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların en büyük özelliği hızlı olmaları ve gün içerisinde sınırsız çalışma imkanı sağlamalarıdır. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar, çeşitli renk seçenekleriyle de müşterilere görsel çekicilik sunmaktadır. Otomatik açma kapama modülü ile kapı açıldıktan belli bir saniye sonra otomatik olarak kapanır. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar, altlarında durur ve kapanma sırasında herhangi bir nesnenin geçmesi durumunda otomatik olarak yükselir. Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar, otomatik açılma seçenekleri olarak kontrol, LOOP metal kütle dedektörü, kartlı geçiş sistemleri, hareket algılama radarı ve kuru kontak sağlayabilen birçok seçenek ile entegre edilebilmektedir.

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların Donanımları Nelerdir?

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların standart donanımları branda, motor, kumanda kartı, yan kılavuzlar ve üst mekanizmadır.

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların Üretim Süresi Ne Kadardır?

1 adet yüksek hızlı PVC kumaş katlanır kapının imalatı yaklaşık 2 gündür. Bu süre projenin yoğunluğuna göre değişmektedir.

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapı Fiyatı Ne Kadar?

Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapılar özel ölçülere göre üretilmekte olduğundan Yüksek Hızlı Katlanır PVC Branda Kapıların fiyatı ölçüye ve projeye göre değişiklik göstermektedir. Özel üretimler, lokasyon farklılıkları ve birden fazla seçenek olması nedeniyle standart fiyatlandırma yapılamamaktadır.

For Detailed Information
  • Galeri
  • Video
  • Çizim
  • Özellikler
  • Renk Seçenekleri
  • Katalog