Aircraft Hangar Door, Shipyard Door, Hangar Door - LID

Uçak Hangar Kapıları

Uçak Hangar Kapıları

Uçak Hangar Kapıları

LID büyük endüstriyel kapıları tersane, askeri havaalanı hangarı ve uçak hangarları için tasarlanmıştır. Ölçü sınırı olmayan kapılar her mekana uygulanır. İhtiyacınız olan genişlik ve yüksekliğe göre projelendirilir, çizilir ve fiyatlandırılır.

Uçak hangar kapısı tek parça olarak üretilebildiği gibi çok parçalı olarak da tasarlanabilmektedir. Uçak Hangar Kapıları özellikle çok büyük geçiş alanlarında, uçak hangarlarında, askeri uçak hangarlarında, üretim tesislerinde ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmaktadır. Katlanır PVC Branda Mega Hangar Kapıları tüm güvenlik sistemlerine sahiptir. İstenilen renkte ve pencereli şeffaf pencere üretebilmekteyiz.

Benzersiz tasarımı sayesinde rüzgara karşı oldukça dayanıklıdır. Bu durumda parçalar tek tek veya tamamı aynı anda kullanılabilir. Bu, kullanımda esneklik sağlar ve sınırsız boyutlarda üretilebilmesine olanak tanır. Özellikle tersane ve havacılık sektöründe karşılaşılan en büyük sorunlardan biri, ciddi nakliye hacmi gerektiren geniş açıklıklı uçak hangar binalarının cephelerinin dış etkenlerden korunacak şekilde kaplanmasıdır. Bu tür yapılarda katlanır brandalar, geçici duvarlar gibi dayanıksız ürünlerin kullanıldığı, bunun da zaman ve maliyeti önemli ölçüde artırdığı bilinmektedir. Binanın kullanım amacına ve müşteri talebine göre, boyut kaygısı olmadan tasarlanan kapılar, işletme sahiplerine büyük kolaylık getiriyor.

İhtiyaçlarınız için lütfen LID ile iletişime geçiniz.

Uçak Hangar Kapısı Kullanım Alanları Nelerdir?

PVC Branda Katlanır Kapılarda genişlik sınırı yoktur. İstenilen ölçüye göre katlanır kılavuzlu olarak tasarlanabilmektedir. Uçak ve helikopter bakım hangarlarında, tersanelerde, tramvay-trambüs bakım istasyonlarında, geniş açıklıklı bakım ve koruma hangarlarında tercih edilir.

PVC Branda Katlanır Uçak Hangar Kapısının Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarımlar hazırlamakta, yukarı katlanır PVC Branda Uçak Hangar Kapılarını bölgesel dayanıklılık hesaplamalarına göre tasarlıyor, üretiyor, uyguluyor ve hizmete sunuyor. Her türlü endüstriyel ortama uyumlu yüksek kullanım performansı sayesinde üretim tesisleri, uçak hangarları, tersaneler ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmaktadır. Kapı sisteminin en belirgin özelliği kapının montaj alanlarında en az yer kaplaması ve kapı geçişinizi maksimumda kullanmanıza olanak sağlamasıdır.

Uçak Hangar Kapısı Donanımları Nelerdir?

Yukarıya Katlanır PVC Branda Uçak Hangar Kapılarının donanımı halat kopma emniyet sistemi, iki motor, iki halat tamburu, bir kontrol ünitesinden oluşmaktadır.

PVC Branda Katlanır Uçak Hangar Kapısının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Yukarıya Katlanır PVC Branda Uçak Hangar Kapılarının üretim süreleri 45-50 gündür. Fabrikanın yoğunluğuna göre bu süre 60 ila 90 güne kadar çıkabilmektedir.

PVC Branda Katlanır Uçak Hangar Kapısı Maliyeti Ne Kadardır?

Yukarı Katlanır PVC Branda Uçak Hangar Kapıları özel projeler olduğundan fiyatları her projeye göre değişiklik gösterdiğinden hangar kapılarının fiyatı kesin değildir.

For Detailed Information
  • Galeri
  • Video
  • Çizim
  • Özellikler
  • Renk Seçenekleri
  • Katalog