Aircraft Hangar Door, Shipyard Door, Hangar Door - LID

Tersane Kapıları

Tersane Kapıları

Tersane Kapıları

Gemi üretim ve bakım hangarları yani tersane hangarları için üretilen tersane kapıları çok büyük ebatlarda tek parça olarak üretilen kapılardır.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanabilen tersane kapılarını bölgesel dayanıklılık hesaplamalarına uygun olarak tasarlar, üretir, uygular ve hizmet verir.

Her türlü endüstriyel ortama uyumlu yüksek kullanım performansı sayesinde üretim tesisleri, uçak hangarları, tersaneler ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmaktadır. Yukarı Katlanır PVC Tersane Kapısı sisteminin en belirgin özelliği, kapının montaj alanlarında az yer kaplaması ve kapı geçişini maksimumda kullanma imkanı sağlamasıdır.

İhtiyaçlarınız için lütfen LID ile iletişime geçiniz.

Sınırsız genişlikteki hangar kapıları katlanır yan kılavuz sayesinde istediğiniz genişlikte üretilmektedir.

Tersane Kapılarının Kullanım Alanları Nelerdir?

Uçak ve helikopter bakım hangarlarında, tersanelerde, tramvay-trambüs bakım istasyonlarında, geniş açıklıklı bakım ve koruma hangarlarında tercih edilir. Hangar Kapıları 50x50m ölçülerinde yekpare olarak üretilebilmektedir.

Tersane Kapılarının Özellikleri Nelerdir?

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özel tasarımlarını kendi bünyesinde hazırlamakta, bölgesel dayanıklılık hesaplamalarına uygun olarak tasarlıyor, üretiyor, uyguluyor ve hizmet sunuyor.

Her türlü endüstriyel ortama uyumlu yüksek kullanım performansı sayesinde üretim tesisleri, uçak hangarları, tersaneler ve geri dönüşüm tesislerinde kullanılmaktadır. Kapı sisteminin en belirgin özellikleri, kapının çalıştığı alanlarda az yer kaplaması ve kapı geçişini maksimum düzeyde kullanma imkanı sağlamasıdır.

Tersane Kapılarının Donanımları Nelerdir?

Tersane kapısı donanımı halat kopma emniyet sistemi, iki motor, iki halat tamburu, bir kontrol ünitesinden oluşmaktadır.

Hangar Kapılarının Üretim Süresi Ne Kadardır?

Hangar kapılarının üretim süreleri 45-50 gündür. Fabrikanın yoğunluğuna göre bu süre 60 ila 90 güne kadar çıkabilmektedir.

Hangar Kapılarının Maliyeti Ne Kadar?

Hangar kapıları özel projeler olduğundan her projeye göre fiyatları değişiklik gösterdiğinden hangar kapılarının fiyatı net değildir.

For Detailed Information
  • Galeri
  • Video
  • Çizim
  • Özellikler
  • Renk Seçenekleri
  • Katalog