Aircraft Hangar Door, Shipyard Door, Hangar Door - LID

Küçük Hangar Kapıları

Küçük Hangar Kapıları

Küçük Hangar Kapıları

Çift Kat Branda Kapı olarak da adlandırılan PVC Branda Küçük Hangar kapısı rüzgarlı bölgelerde tercih edilmektedir. Çift Katlı PVC Branda Kapılar 8000x8000 mm gibi büyük ölçülerde uygulanabilmektedir. Çift Katlı PVC Branda Kapılar, farklı renk seçenekleri ve uzun süreli bakım gerektirmeyen kullanımıyla müşteriye konfor sağlar. Çift Katlı PVC Branda Kapılar uzun yıllar sorunsuzca kullanılan en mantıklı kapı yatırımlarından biridir.

Çift Katlı PVC Branda Kapı Kullanım Alanları Nelerdir?

Çift Katlı PVC Branda Kapılar endüstriyel depolama alanlarında, tersanelerde, üretim fabrikalarında veya tüm büyük hangarlarda kullanılmaktadır.

Çift Katlı PVC Branda Kapı Özellikleri Nelerdir?

Çift Katlı PVC Branda Kapılar çift katlı olduğundan içerisinde bulunan ara karkaslar sayesinde rüzgar direnci yüksektir. Çift Katlı PVC Branda Kapılar bir diğer özelliği ise bakım gerektirmeyen kapılardır. Uzun yıllar kullanabileceğiniz Çift Katlı PVC Branda Kapılar ekstra bakım masrafı ödemezsiniz.

Çift Katlı PVC Branda Kapı Donanımları Nelerdir?

Çift Katlı PVC Branda Kapılar ekipmanları redüktörlü motor, ebatlara göre artan sayıda halat tamburu, 4 adet limit switch, kontrol ünitesi, halat kopma emniyet sistemi, ana kasa ve brandadan oluşmaktadır.

Çift Katlı PVC Branda Kapı Üretim Süresi Ne Kadardır?

Çift Katlı PVC Branda Kapı üretimi 10 gündür. Üretim alanının yoğunluğuna göre Çift Katlı PVC Branda Kapıların üretim süresi 20 güne kadar uzayabilmektedir.

Çift Katlı PVC Branda Kapı Fiyatı Ne Kadar?

Çift Katlı PVC Branda Kapılar özel ölçülere göre üretildiğinden fiyatı belli değildir.

For Detailed Information
  • Galeri
  • Çizim
  • Özellikler